Cursos de català

Informació dels cursos

Període de matrícula per als cursos d'abril a juny de 2021

Calendari pendent

Atenció al públic del CNL del Vallès Oriental

L'atenció al públic es farà per correu electrònic o per telèfon. En casos excepcionals, us atendrem amb cita prèvia.

També podeu contactar amb nosaltres mitjançant el formulari de contacte.

Horari d'atenció al públic de la seu del CNL del Vallès Oriental, a Granollers serà de dilluns a dijous, de 10 a 13 h i de 16 a 19 h. Presencialment només amb cita prèvia.

Oficina / Servei de Català Adreça electrònica Telèfon
Servei Local de Català de Granollers granollers@cpnl.cat 634 757 149 i 634 757 152
Oficina de Català de Parets del Vallès parets@cpnl.cat 93 573 98 05
Servei Comarcal de Català del Vallès Oriental vallesoriental@cpnl.cat 634 757 149 i 634 757 152
Servei Local de Català de Mollet del Vallès mollet@cpnl.cat 93 570 19 92
Oficina de Català de Canovelles canovelles@cpnl.cat 93 861 89 82
Oficina de Català de Montornès del Vallès montornes@cpnl.cat 677 255 478
Oficina de Català de Caldes de Montbui caldes@cpnl.cat 634 757 151
Oficina de Català de Cardedeu cardedeu@cpnl.cat 677 255 282
Oficina de Català de la Garriga lagarriga@cpnl.cat 677 255 286
Oficina de Català de Montmeló montmelo@cpnl.cat 634 254 450
Oficina de Català de Sant Celoni santceloni@cpnl.cat 677 255 484
Oficina de Català de la Llagosta lallagosta@cpnl.cat 634 254 761