Cursos de català

Novetats dels cursos de català

Cursos de català

IMPORTANT

Us informem que, a causa de la situació sanitària actual, a partir del proper 2 de novembre tots els cursos presencials i semipresencials del CPNL passen a la modalitat 100% en línia. Amb tot, en aquells cursos en què haguem detectat que hi ha alumnes amb dificultats per accedir a la plataforma virtual d'aprenentatge, durant els primers dies de la setmana encara farem alguna sessió presencial amb la finalitat d'ajudar i acompanyar els alumnes a accedir a la nostra plataforma.

Ara com ara, es mantenen les proves i exàmens presencials que hi ha programats. Si hi ha canvis, us n'informarem oportunament.

Tots els punts d'atenció del CPNL també estaran tancats, excepte per als registres d'entrada i de sortida i aquelles qüestions que no es puguin resoldre a distància. Consulteu la pàgina del vostre CNL per saber com us hi podeu posar en contacte.

Atenció al públic del CNL del Vallès Oriental

L'atenció al públic es farà per correu electrònic o per telèfon. En casos excepcionals, us atendrem amb cita prèvia.

També podeu contactar amb nosaltres mitjançant el formulari de contacte.

Horari d'atenció al públic de la seu del CNL del Vallès Oriental, a Granollers:

De dilluns a dijous, de 10 a 13 h i de 16 a 19 h

Oficina / Servei de Català Adreça electrònica Telèfon
Servei Local de Català de Granollers granollers@cpnl.cat 93 879 41 30
Oficina de Català de Parets del Vallès parets@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Servei Comarcal de Català del Vallès Oriental vallesoriental@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Servei Local de Català de Mollet del Vallès mollet@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Oficina de Català de Canovelles canovelles@cpnl.cat 93 861 89 82
Oficina de Català de Montornès del Vallès montornes@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Oficina de Català de Caldes de Montbui caldes@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Oficina de Català de Cardedeu cardedeu@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Oficina de Català de la Garriga lagarriga@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Oficina de Català de Montmeló montmelo@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Oficina de Català de Sant Celoni santceloni@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)
Oficina de Català de la Llagosta lallagosta@cpnl.cat 93 879 41 30 (seu del CNL)