Atenció al públic al CNL del Vallès Oriental

Atenció al públic del CNL del Vallès Oriental

L'atenció al públic es farà per correu electrònic o per telèfon. En casos excepcionals, us atendrem amb cita prèvia.

També podeu contactar amb nosaltres mitjançant el formulari de contacte.

Horari d'atenció al públic de la seu del CNL del Vallès Oriental, a Granollers serà de dilluns a divendres, de 10 a 13 h. Presencialment només amb cita prèvia.

Oficina / Servei de Català Adreça electrònica Telèfon

Horari d’atenció (presencialment amb cita prèvia)

Servei Local de Català de Granollers granollers@cpnl.cat 634 757 149 i 634 757 152 De dilluns a divendres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de Parets del Vallès parets@cpnl.cat 93 573 98 05 De dilluns a divendres, de 9 a 14 h
Servei Comarcal de Català del Vallès Oriental vallesoriental@cpnl.cat 634 757 149 i 634 757 152 De dilluns a divendres, de 9 a 13 h
Servei Local de Català de Mollet del Vallès mollet@cpnl.cat 93 570 19 92 De dilluns a dijous, de 10 a 13 h
Oficina de Català de Canovelles canovelles@cpnl.cat 93 861 89 82 De dilluns a divendres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de Montornès del Vallès montornes@cpnl.cat 677 255 478 De dilluns a divendres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de Caldes de Montbui caldes@cpnl.cat 634 757 151 De dilluns a divendres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de Cardedeu cardedeu@cpnl.cat 677 255 282 Dimarts i dimecres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de la Garriga lagarriga@cpnl.cat 677 255 286 De dilluns a divendres, de 9 a 14 h
Oficina de Català de Montmeló montmelo@cpnl.cat 634 254 450 De dilluns a dimecres, de 9 a 14 h
Oficina de Català de Sant Celoni santceloni@cpnl.cat 677 255 484 De dilluns i dimecres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de la Llagosta lallagosta@cpnl.cat 634 254 761 Dilluns a dimecres, de 9 a 12 h; dilluns, dimarts i dimecres de 15 a 18 h