Atenció al públic al CNL del Vallès Oriental

Atenció al públic del CNL del Vallès Oriental

L'atenció al públic es farà per correu electrònic o per telèfon.

També podeu contactar amb nosaltres mitjançant el formulari de contacte.

Horari d'atenció al públic de la seu del CNL del Vallès Oriental, a Granollers serà de dilluns a dijous, de 10 a 13 h i de 16 a 19 h i divendres de 10 a 13 h. Presencialment només amb cita prèvia.

Oficina / Servei de Català Adreça electrònica Telèfon

Horari d’atenció (presencialment amb cita prèvia)

Servei Local de Català de Granollers granollers@cpnl.cat 93 879 41 30; 634 757 149 i 634 757 152 De dilluns a dijous, de 10 a 13 h i de 16 a 19 h. Divendres de 10 a 13 h.
Oficina de Català de Parets del Vallès parets@cpnl.cat 93 573 98 05 De dilluns a divendres, de 9 a 14 h
Servei Comarcal de Català del Vallès Oriental vallesoriental@cpnl.cat 93 879 41 30; 634 757 149 i 634 757 152 De dilluns a divendres, de 9 a 13 h
Servei Local de Català de Mollet del Vallès mollet@cpnl.cat 93 570 19 92 Dilluns, dimarts i dijous, de 10 a 13.30 h i de 16 a 19 h
Oficina de Català de Canovelles canovelles@cpnl.cat 93 861 89 82 De dilluns a divendres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de Montornès del Vallès montornes@cpnl.cat 677 255 478 De dilluns, dimecres i divendres, de 10 a 13 h. Dimarts i dijous de 12 a 13 i de 17.30 a 18.30 h.
Oficina de Català de Caldes de Montbui caldes@cpnl.cat 634 757 151 De dilluns, dimecres i divendres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de Cardedeu cardedeu@cpnl.cat 677 255 282 De dilluns a divendres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de la Garriga lagarriga@cpnl.cat 677 255 286 De dilluns a divendres, de 9 a 14 h
Oficina de Català de Montmeló montmelo@cpnl.cat 634 254 450 De dimarts i dijous, de 9 a 14.30 h; dimarts de 16 h a 18.30 h.
Oficina de Català de Sant Celoni santceloni@cpnl.cat 677 255 484 De dilluns i dimecres, de 10 a 13 h
Oficina de Català de la Llagosta lallagosta@cpnl.cat 634 254 761 Dilluns, dimecres i divendres de 10 a 14 h;dimarts i dijous de 15 a 17 h