25 anys fent bategar el català

CNL Vallès Occidental 3

← Inici del CPNL

Altres centres


cursos

Cursos per nivells

Curs 2016-17

Nivell inicial

  • Curs Inicial
    Divendres de 9.30 a 12.30 h          
    16/12 - 07/04
    OC de Ripollet
  • Curs Inicial
    Dilluns i dimecres de 9.30 a 11.30 h 
    09/01 - 22/01
    SLC de Badia del Vallès
                       

Nivell bàsic 

  • Bàsic 1
    Dimarts i dijous de 9.30 a 11.30 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Montcada i Reixac         
  • Bàsic 1
    Dimarts i dijous de 11 a 13 h       
    10/01 - 21/03
    SLC de Barberà del Vallès
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 10 a 12 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Bàsic 2
    Dilluns i dimecres de 17 a 19 h       
    09/01 - 22/03
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 19 a 21 h   
    10/01 - 21/03
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Bàsic 3
    Dimarts i dijous de 10 a 12 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 9.30 a 11.30 h
    10/01 - 21/03
    OC de Ripollet
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 9.30 a 11.30 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Montcada i Reixac
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 19 a 21 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Montcada i Reixac
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 18 a 20 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Barberà del Vallès
  • Bàsic 2
    Dilluns i dimecres de 9.30 a 11.30 h       
    09/01 - 22/03
    SLC de Badia del Vallès
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 10 a 12 h
    04/10 - 22/12
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 9 a 11 h   
    10/01 - 21/03
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 17 a 19 h   
    10/01 - 21/03
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Bàsic 2
    Dimarts i dijous de 19 a 21 h   
    10/01 - 21/03
    SLC de Sant Cugat del Vallès

Nivell elemental

  • Elemental 1, 2, 3
    Dilluns i dimecres de 10 a 12 h
    03/10 - 07/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Elemental 1, 2, 3
    Dimarts i dijous de 17 a 19 h
    04/10 - 01/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès         
  • Elemental 2
    Dimarts i dijous de 18.30 a 20.30 h 
    10/01 - 21/03
    OC de Ripollet
  • Elemental 2
    Dilluns i dimecres de 9.30 a 11.30 h
    09/01 - 22/03
    SLC de Moncada i Reixac
  • Elemental 2
    Dilluns i dimecres de 17 a 19 h
    09/01 - 22/03
    SLC de Barberà del Vallès
  • Elemental 2 parla.cat
    Dilluns 15.15 a 16.30 h (sessions presencials orals)
    16/01 - 29/03
    SLC de Badia del Vallès
  • Elemental 1, 2, 3
    Dimarts i dijous de 9 a 11 h
    04/10 - 01/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Elemental 1, 2, 3
    Dimarts i dijous de 19 a 21 h
    04/10 - 01/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès

Nivell intermedi

  • Intermedi 1, 2, 3
    Dimarts i dijous de 10 a 12 h
    04/10 - 01/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Intermedi 1, 2, 3
    Dimarts i dijous de 19 a 21 h
    04/10 - 01/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès         
  • Intermedi 1 aula mestra
    09/01 - 22/03
    SLC de Barberà del Vallès
  • Intermedi 2 (semipresencial)
    Dilluns i dimecres de 9.30 a 11.30 h  
    09/01 - 22/03
    OC de Ripollet
  • Intermedi 2
    Dilluns i dimecres de 11.45 a 13.45 h  
    09/01 - 22/03
    SLC de Montcada i Reixac
  • Intermedi 2
    Dilluns i dimecres de 9.45 a 11.45 h
    09/01 - 22/03
    SLC de Barberà del Vallès
  • Intermedi 2
    Dimarts i dijous de 15.15 a 17.15 h
    10/01 - 22/03
    SLC de Badia del Vallès
  • Intermedi 1, 2, 3
    Dilluns i dimecres de 9 a 11 h
    03/10 - 07/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Intermedi 1, 2, 3
    Dilluns i dimecres de 19 a 21 h
    03/10 - 07/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès

Nivell de suficiència

  • Suficiència 1, 2, 3
    Dimarts i dijous de 17 a 19 h
    04/10 - 01/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Suficiència 1, 2, 3
    Dilluns i dimecres de 10 a 12 h
    03/10 - 07/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès 
  • Suficiència 1 aula mestra
    09/01 - 22/03
    SLC de Barberà del Vallès      
  • Suficiència 2 aula mestra
    09/01 - 22/03
    OC de Ripollet
  • Suficiència 2 aula mestra
    10/01 - 21/03
    SLC de Montcada i Reixac
  • Suficiència 2
    Dimarts i dijous de 10 a 12 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Barberà del Vallès
  • Suficiència 2
    Dimarts i dijous de 18.30 a 20.30 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Badia del Vallès
  • Suficiència 1, 2, 3
    Dilluns i dimecres de 9 a 11 h
    03/10 - 07/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Suficiència 1, 2, 3
    Dilluns i dimecres de 19 a 21 h
    03/10 - 07/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Suficiència 3 aula mestra
    10/01 - 21/03
    SLC de Badia del Vallès

Nivell superior

  • Nivell C2
    Semipresencial dijous de 19 a 21 h     
    20/10 - 01/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Nivell C2 aula mestra
    20/10 - 01/06
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Nivell C2 aula mestra
    20/10 - 01/06
    SLC de Montcada i Reixac       
  • Nivell C2
    Dijous de 16 a 19 h
    06/10 - 15/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Nivell C2
    Divendres de 9 a 12 h
    07/10 - 16/06
    SLC de Sant Cugat del Vallès

Cursos especialitzats

  • Escriptura creativa
    Dimarts de 17 a 19 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Cerdanyola del Vallès             
  • Grup de conversa. Exposicions orals
    Dimecres de 19 a 20.45 h
    11/01 - 22/03
    SLC de Cerdanyola del Vallès
  • Lecures en veu alta
    Dimecres de 12 a 13.30 h
    11/01 - 05/04
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Reforç de gramàtica
    Dijous de 11.30 a 13.30 h
    12/01 - 23/03
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Reforç d'ortografia
    Dilluns de 11.30 a 13.30 h
    09/01 - 21/03
    SLC de Sant Cugat del Vallès
  • Reforç d'ortografia
    Dimarts de 11.30 a 13.30 h
    10/01 - 21/03
    SLC de Sant Cugat del Vallès

Consorci per a la Normalització Lingüística

Els continguts d'aquest lloc estan subjectes a una llicència de Creative Commons Creative Commons

Seguiu-nos a:

  • Facebook
  • YouTube
  • Google +
  • Twitter
  • Netvibes