25 anys fent bategar el català

CNL de Girona

← Inici del CPNL

Altres centres


ensenyament

Cursos especialitzats

A qui van adreçats?

  • a professionals de diversos sectors professionals que volen millorar la qualitat lingüística de l'organització
  • a persones que volen millorar l'expressió escrita o oral
  • a alumnes dels cursos que vulguin complementar la formació.

Cursos al CNL de Girona

Curs

durada calendari dies i horari modalitat localitat contacte
Grup de conversa elemental 45 h

del 3 d'octubre de 2016 al 16 de gener de 2017

dilluns i dimecres de 15-17 h

 presencial Palafrugell palafrugell@cpnl.cat
Grup de conversa elemental 20 h del 7 de novembre de 2016 a l'1 de febrer de 2017 dilluns i dimecres de 17.30 a 18.30 h presencial Salt salt@cpnl.cat
Grup de conversa elemental 20 h del 3 d'octubre de 2016 al 8 de febrer de 2017 dilluns i dimecres de 15 a 16.30 presencial Blanes blanes@cpnl.cat
Taller d'ortografia 10 h del 2 al 30 de novembre de 2016 dimecres de 15.30 a 17.30 h presencial Olot olot@cpnl.cat
Accentuació i dièresi 6 h  del 19 d'octubre al 2 de novembre de 2016 dimecres de 17 a 19 h presencial La Bisbal d'Empordà labisbal@cpnl.cat
Escriptura eficaç. Tècniques i pràctiques 20 h del 5 d'octubre de 2016 al 25 de gener de 2017 dimecres de 15 a 16.30 h presencial Calonge calonge@cpnl.cat
Com fer exposicions orals 6 h del 19 al 26 de novembre de 2016 dissabte de 10 a 13 h presencial Blanes blanes@cpnl.cat
Curs d'orientacions per preparar-se el nivell C2 20 h abril-maig 2017   semipresencial Girona girona@cpnl.cat

També podeu consultar tota l'oferta formativa al cercador de cursos.


Consorci per a la Normalització Lingüística

Els continguts d'aquest lloc estan subjectes a una llicència de Creative Commons Creative Commons

Seguiu-nos a:

  • Facebook
  • YouTube
  • Google +
  • Twitter
  • Netvibes